Řeknu Vám, proč právě já ...

Přes 11 let praxe

Webové stránky jsou mým koníčkem i živobytím více než 11 let. Vytvořil jsem nespočet webů, nasbíral spoustu zkušeností a jsem připraven je využít pro tvorbu vašich webových stránek!

Web na míru požadavkům

Netvořím weby na žádném opensource systému. Dostanete skutečně řešení na míru a jenom pro vás. Přizpůsobené vašim potřebám i zákazníkům a samozřejmě s ohledem na Vaše požadavky.

Pokročilé technologie

Při výrobě webů využívám pokročilé technologie. Používám léty osvědčené PHP, dále TypeScript a celou řadu inovativních technologií, které mají dobrou podporu v různých prohlížečích.

Tvorba webových stránek

Vytvořím vám na míru internetové stránky podle vašich přání. Přejete si studijní web, kde budete se spolužáky sdílet učivo? Rozjíždíte podnikání a potřebujete prezentovat svoji práci? Sháníte někoho, kdo vám vymyslí městský portál, abyste do své krásné obce nalákali turisty? Nic pro mne není problém, zkušeností mám mnoho.

Tvorba internetového obchodu

Vytvořit e-shop není jen tak. Musíte přemýšlet nad přehledností. Určit si priority. Podstatné je i vědět, jak propojit systém plateb. Poradím vám, jaké používat nástroje, abyste své zákazníky nalákali na opakovaný nákup. Pojďme spolu vymyslet Váš internetový obchůdek.

Automatizace procesů

V dnešní uspěchané době je automatizace jeden ze základních kamenů byznysu. Častokrát se Vám stane, že děláte mnoho kroků vícekrát a automatizace Vám úšetří hodně času. Může se jednat například o odesílání SMS, či odesílání e-mailů po nějakém kroku.

Individuální projekt dle Vašich potřeb

Váš projekt může být jiného směru, než výše zmíněné. Máte zájem například o vytvoření API k Vašemu projektu, či interního systému uvnitř Vaší firmy? Stačí mne kontaktovat a jsem si jist, že najdeme společnou cestu.

Jak taková realizace probíhá?

1

Úvodní dokumentace

Po úvodní debatě, co by Váš projekt měl obsahovat, si vytvoříme spolu dokumentaci, která bude podchycovat veškeré Vaše požadavky.
2

Vidíte veškerý progres

Bude Vám poskytnuta unikátní a heslem chráněná URL adresa, pod kterou budete vidět celý vývoj a rovněž budete moct do dané aplikace zasahovat a to pomocí tiketovacího systému.
3

Můžeme pouštět

Po veškerých procesech schvalování Vaší strany, máme zelenou pro spuštění Vaší aplikace!